Рішенням ЮНЕСКО 21 лютого оголошено Міжнародним днем рідної мови. Це свято – ще одна нагода для кожного громадянина усвідомити причетність до свого народу, до рідної мови.
У ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 з цієї нагоди був проведений «Мовно-літературний вояж». Під час квесту учні зупинилися на станціях «Чорна скриня», «Алфавітний калейдоскоп», «Латка на фразеологізм», «Мовні цікавинки», «Поетична майстерня». Завдання були цікаві й пізнавальні.
Рідна мова – це безцінний скарб, який треба берегти й примножувати.
#ЗЗСО_3 #нашіновини

На данном изображении может находиться: 23 человека, люди улыбаются, люди стоят и в помещении

Минають 5 – ті роковини подій на Майдані, під час яких загинуло більше сотні людей, що вийшли на захист України.
У закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради було проведено захід «Небесна сотня – герої не вмирають», які підготували учні 9-10 класів (учителі Шаповал Т.В., Сатрапінська Ю.С., Сєрікова А.М).
Учні вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні, загиблих під час розстрілів на Майдані в ході Революції Гідності. На заході були присутні військові Національної гвардії України, заступник командира по роботі з особовим складом майор Білийчук Святослав Ігорович цікаво та змістовно розповідав про службу в Національній гвардії України. Учням було продемонстровано військове спорядження та роботу кінолога й санінструктора.
#ЗЗСО_3 #нашіновини #небеснасотня

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди стоят На данном изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются

Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради святкував 80-річчя утворення Сумщини.

Учні 2-4 класів (класні керівники) оформили виставку робіт «Мій рідний край».

Учні 5-х класів (класні керівники Хоменко Л.О., Пасікун О.І.) підготували цікаві факти про Сумщину «Вперше на Сумщині».

Учні 6-х класів (класні керівники Мягкова В.М., Сатрапінська Ю.С.) приготували презентації «80-річчя Сумщини».

Учні 7-х класів (класні керівники Герасименко Т.М., Шимацька А.М.) ознайомилися із книгою «Рідна Сумщина».

Учні 9-х класів (класні керівники Сєрікова А.М., Савченко С.М.) провели засідання круглого столу «Сім чудес Сумщини».

Серед учнів 10-11 класів (класні керівники Шаповал Т.В., Шелест Л.Д.) було проведено виховний захід «Рідній Сумщині – 80». Учні декламували вірші поетів рідного краю, ознайомилися із цікавими подіями та фактами про Сумщину.

На данном изображении может находиться: 17 человек, люди улыбаются, в помещении

Афганістан… Уже більше 30 років у нашій свідомості прописалося це слово не як географічна назва далекої мусульманської країни, а як синонім людського лиха, справжнього людського пекла.

Учні ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради взяли участь у п’ятихвилинці, присвяченій 30-річчю з Дня виведення військ із Афганістану.

Учні 9-х класів переглянули фільм «Наш біль…» та хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв.

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят

14 лютого 2019 року учні закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 Тростянецької міської ради переглянули романтичний фільм «Історія Попелюшки» та зробили висновок, що мрії здійснюються, потрібно тільки вірити.
#ЗЗСО_3 #нашіновини

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, люди сидят, в помещении и часть тела крупным планом