ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради
Facebook Group · 160 учасників

Приєднатися до групи
Висвітлення життя нашої школи

Сьогодні, 8 листопада, відзначається 50-річчя всесвітньо відомої гри КВК (клуб веселих і кмітливих). Цього дня 1961 року в телеефір вийшла перша гра КВК. І лише в 2001 році з ініціативи президента Міжнародного клубу КВК Олександра Маслякова був запроваджений Міжнародний день клубу. І хоча поки що Міжнародний день КВК не внесений до реєстру всесвітніх свят ООН і не має статусу офіційних свят у країнах-учасницях, цього виключати не можна. Історія КВК — це півстоліття чудових жартів, справжніх друзів, суворих суддів, перемог і поразок, здійснених мрій і, звичайно ж, розчарувань.

Міжнародний день КВК у закладі відзначили з гумором та адреналіном. Учні 9-11-х класів представили свої команди та порадували глядачів та членів журі своєю артистичністю, дотепністю та гумором в усіх конкурсних випробуваннях. Команда «ГТА – гумористичні, театральні, артистичні» 10 класу (класний керівник Шаповал Т.В.) виборола І місце в шкільному етапі КВК. Усі учасники команд виявили неабиякі акторські здібності, добре зіграли на сцені та розсмішили журі й глядачів. А учні 8-А класу були нагороджені як найактивніші вболівальники (класний керівник Воробйова С.В.). КВК взагалі потребує повної самовіддачі та великої працелюбності. Це командна гра, тому в ньому маленьких ролей не буває. Кожна, навіть сама маленька репліка, грає велику роль у всьому виступі, тому від кожного учасника залежить виступ усієї команди. І члени команд це розуміли. Узагалі, така командна гра як КВК, здружує, згуртовує, об’єднує дітей, виховує в них такі якості, як працелюбність, пріоритет командних інтересів, відповідальність, толерантність у ставленні один до одного. Вона позбавляє комплексів, робить дітей розкутими та надає можливість проявити всі свої акторські та режисерські здібності й таланти.

Але найкращою нагородою для членів команд були щирі посмішки та сміх глядачів. Чудовий КВК зарядив шкільну родину веселим настроєм та позитивними емоціями.

Вітаємо переможців!

Сьогодні, 9 листопада, учні та вчителі ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 відзначали величне свято - День української писемності та мови. Традиційно в закладі відбувся радіодиктант національної єдності.

Цьогорічні осінні канікули співпали з чудовою порою – золотою осінню. Це прекрасний час для подорожей та прогулянок на природу. Саме таку прогулянку здійснили учні 8-Б класу з класним керівником  Ніною Іванівною Мірошниченко. Діти чудово провели час : зварили смачну кашу на вогнищі, бігали, грали в рухливі ігри, спілкувалися і просто насолоджувалися цілющим свіжим повітрям біля ставка Червоне…

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются, люди стоят, дерево, обувь, на улице и природа На данном изображении может находиться: один или несколько человек, дерево, растение, на улице и природа
 На данном изображении может находиться: 1 человек, улыбается, на улице и природа На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит, трава, ребенок, на улице и природа

Учні 11 класу взяли учать у проекті "Молодь за безпеку на дорозі" та зняли відеоролик. Приємного перегляду.