1. Зустріч із начальником Тростянецького відділу Охтирської місцевої прокуратури Шаповал О.Т. серед учнів 9-11 класів (Отрохова О.П., Савченко С.М.)

2. У 2-А класі проведена бесіда на тему «Школа – наш другий дім. Права та обов’язки учнів». Учні ознайомилися із статтями Загальної декларації прав людини та Конституції України. Дійшли висновку про значення освіти для людини й держави. (класний керівник Трипольська Л.П.).

3. Учні 4-А класу провели годину спілкування «Правова країна знань» (класний керівник Подоляк Ю.С.).

4. Виховна година «Пустощі і кримінальна відповідальність» серед учнів 5-А класу (класний керівник Хоменко Л.О.).

5. Учні 6-Б класу (класний керівник Мягкова В.М.) взяли участь у годині спілкування «Наші права – щасливе дитинство».

6. Літературна виставка « Я маю право» серед учнів 1-11 класів (бібліотекар закладу Кожушко Т.Й.).

7. Учні 5-11 класів долучилися до конкурсу малюнків «Мої права – мої обов’язки» ( учитель образотворчого мистецтва Стогній А.А.).