1. Зустріч із начальником Тростянецького відділу Охтирської місцевої прокуратури Шаповал О.Т. серед учнів 9-11 класів (Отрохова О.П., Савченко С.М.)

2. У 2-А класі проведена бесіда на тему «Школа – наш другий дім. Права та обов’язки учнів». Учні ознайомилися із статтями Загальної декларації прав людини та Конституції України. Дійшли висновку про значення освіти для людини й держави. (класний керівник Трипольська Л.П.).

3. Учні 4-А класу провели годину спілкування «Правова країна знань» (класний керівник Подоляк Ю.С.).

4. Виховна година «Пустощі і кримінальна відповідальність» серед учнів 5-А класу (класний керівник Хоменко Л.О.).

5. Учні 6-Б класу (класний керівник Мягкова В.М.) взяли участь у годині спілкування «Наші права – щасливе дитинство».

6. Літературна виставка « Я маю право» серед учнів 1-11 класів (бібліотекар закладу Кожушко Т.Й.).

7. Учні 5-11 класів долучилися до конкурсу малюнків «Мої права – мої обов’язки» ( учитель образотворчого мистецтва Стогній А.А.).

Про реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право»

Із метою формування правової культури та правової свідомості, сприяння підвищенню рівня знань учнів школи щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих  Конституцією та законами України в різних сферах життя в закладі психологічною службою проведена робота:

• групові консультації «Знай свої права», 11 клас
  • година спілкування «Я знаю свої права», 9-А клас

Загальнонаціональний право​просвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО​!" реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Проект "Я маю право!" інформує громадян про їхні права, навчає, як ці права захищати, дає чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли права порушують.

Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

Указ Президента України №361/2017 "Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право!""
Розпорядження КМУ від 13.09.2017 №638-р "Про реалізацію правопросвітницького проекту "Я маю право!" у 2017-2019 роках
Розпорядження КМУ від 20.12.2017 №1012-р "Про схвалення Стратегії інформування громадян про гарантовані їм Конституцією та законами України права на період до 2019 року"