З  12 по 16 лютого 2018р в Тростянецькій спеціалізованій школі №3 проходив  тиждень зарубіжної літератури та англійської мови. Це було справжнє свято ерудиції та кмітливості.

У понеділок учні 10 класу провели усний журнал «Україна та зарубіжні письменники», при цьому усі бажаючі мали змогу переглянути книжкову виставку за цією темою, підготовану шкільним бібліотекарем Т.Й.Кожушко. Також цього дня на учнів чекав вернісаж «Видатні постаті про світ і людей».

У вівторок учні школи юрбилися біля виставки малюнків юних художників, які  ілюстрували твори знаменитих письменників. Це було неймовірне  видовище! Малюнки були настільки талановитими, що визначити переможців було дуже важко.

У середу відбувся конкурс кросвордів на літературну тему. Переможцем було визнано учня 6-Б класу Станіслава Кашеварова, який не тільки склав кросворд, а й підготував до нього чудову ілюстрацію. Потім знавці «ламали голови» над каверзними запитаннями вікторини « Літературна мозаїка». Тут були представлені несподівані теми : «Яблука» , «Вони були останніми», «Фруктово-ягідна тема», «Портрети», «Івани», «Чорна тема», «Життя собаче»…

У цей же день дев'ятикласники спробували себе в ролі акторів під час інсценізації уривків з комедії М.В.Гоголя «Ревізор» (Ангеліна Подоляк, Денис Родичев, Сергій Михайлов  та Родіон Линник).

У четвер п'ятикласники із задоволенням передивилися кінофільми  за літературними творами «Полліанна», «Чарлі і шоколадна фабрика».

А в п'ятницю відбувся справжній апофеоз нашого свята-це була літературна вітальня  «Поет і кохання», яку підготувала класний керівник 8-А класу А.М.Сєрікова. Скільки було незабутніх вражень!

А вчителі Шелест Л.Д. та Мірошниченко Н.І. організували для учнів 7 класів конкурс читців «Улюблені вірші про дружбу та кохання».

Не залишилися осторонь і вчителі англійської мови Куткова А.І. та Москаленко Т.О., які разом з дітьми підготували заявку до участі у проекті «Go-Camp!» , а також цікавий відеоролик , мета якого-представити  результати  роботи англомовного табору в школі.

Image Hosted by PiXS.ru  Image Hosted by PiXS.ru