18 жовтня спільнота відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який був започаткований 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, – особливо жінками та дітьми, – небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

Україна, оголосивши курс на євроінтеграцію, приєдналася до основних міжнародних нормативно-правових актів у сфері протидії торгівлі людьми та прийняла національне законодавство.

Із метою протидії торгівлі людьми у закладі проводиться просвітницька робота. Учні 8, 9 класів переглянуливідеофільм «Станція призначення життя» з його подальшим обговоренням. Практичним психологом закладу Горовою Н.О. проведено години спілкування «Безпечне працевлаштування»