Адміністрація школи

 
П.І.П. Посада Предмет який викладає Фото
1 Лампак Л.І. Директор Укр.мова і літ.  Image Hosted by PiXS.ru
2 Линник В.П. Заступник директора з НВР Математика Image Hosted by PiXS.ru
3 Отрохова О.П. Заступник директора з ВР Індивідуальне навчання Image Hosted by PiXS.ru

 

Учителі школи

 

П.І.П. учителя

Предмет

Фото  
 1

Стогній В.І.

Риторика

 Image Hosted by PiXS.ru

Пасікун О.І.

Укр.мова і літ.

Image Hosted by PiXS.ru

Воробйова С.В

Математика

 

 

Спецкурс

 4

Своякова К.В.

Укр.мова і літ

 

 5

Мірошниченко Н.І.

Рос.мова

 

 

Зарубіжна літ-ра

 6

 

Сєрікова А.М.

Рос.мова

 

 

 

 

Зарубіжна літ-ра

Укр.мова й л-ра

Основи здоров'я

 7

 

Шелест Л.Д.

Рос.мова

 

 

 

Зарубіжна літ-ра

Етика

 8

 

Кушнірьов М.І

Всесв.істор

 

 

 

 

Істор.України

правознавство

Зах.Вітчизни

 9

 

Шаповал Т.В.

Всесв. історія

 

 

 

 

Істор.України

Спецкурс

Людина і світ

 10

Шимацька А.М.

Математика

 

 

Інформатика

 11

 

Бондаренко Т.О.

Математика

 

 

Інформатика

 12

Гудзь А.М.

Фізика

 

 

Астрономія

 13

Литвиненко Т.І.

Хімія

 

 

 

 

Біологія

Інформатика

 14

 

Мягкова В.М.

Географія

 

 

 

Спецкурс

Економіка

 15

 

Дашутіна Л.В.

Біологія

 

 

 

Природознавство

Екологія

 16

Москаленко Т.О.

Англ.мова

 

17 

Куткова А.І.

Англ.мова

 

18 

Сенченко Л.Є.

Англ.мова

 

19 

Хоменко Л.О.

Укр..мова

 

 

Спецкурс

 20

Савченко С.М.

Труд.навчання

 

 21

КушнірьоваО.М

Фіз.культура

 

 

Захист Вітчизни

 22

Крюков Є.О.

Фіз.культура

 

 23

ГерасименкоТ.М

 

Музичне мист.

 

 

Художня культ

 24

Стогній А.А.

Образ.мистецтво

 

 

Христ.етика

 25

Лещишина Ю.С.

Інформатика

 

 26

Горова Н.О.

Факультатив

 

 

Год. психолога

 27

Великород Т.М.

Інд. навчання

 

28

Кошель С.І.

Початкові класи

 
29

Трипольська Л.П.

Початкові класи

 
30

Гресь І.Й.

Початкові класи

 
31

Шулешова З.М.

Початкові класи

 
32

Подоляк Ю.С.

Початкові класи

 
33

Клименко Н.В.

   
34

Сирєєва С.А.

   
35

Берднікова Ю.М.

   

 

 
№ за/п  Посада 01.01.2018 
1  Директор школи 1
2 Заступник директора з навчальної роботи 
3 Заступник директора з виховної роботи 0,5 
4 Педагог-організатор 
5 Вихователь 
6 Практичний психолог 
7 Зав.бібліотекою 
8 Соціальний педагог  0,75 
9 Завгосп 
10 Секретар-друкарка 
11 Комірник 
12 Кухар 
13 Кухар 
14 Підсобний робітник 
15 Сестра медична 
16 Прибиральниця приміщень 
17 Прибиральниця приміщень 
18 Прибиральниця приміщень 
19 Прибиральниця приміщень  0,5 
20 Робітник по ремонту та обслуговуванню будівель та споруд
21 Лаборант  0,8 
22 Інженер з охорони праці 
23 Сторож 
24 Сторож 
25 Сторож  
Усього 23,55 

 

 
Назва вулиці Назва провулка
Гаївська Гаївський
Глінки Пантелеймона Куліша
Гоголя Радіщева
Дачна Радомлянський
Докучаєва Руднєва
Єсеніна Сосновий бір
Ірини Ярмош Супруна
Кошового Шевченка
Пантелеймона Куліша Гетьмана Калнишевського
Маківськелісництво Коцюбинського
Молодіжна Кутузова
Павлова Матросова
Пушкіна Пушкіна
Радіщева Славгородський
Радомлянська  
Руднєва  
Сосновий бір  
Суворова  
Супруна  
Трикутна  
Чернишевського  
Шевченка  
Героїв Крут  
Раїси Кириченко  
Котляревського  
Герцена  
Надаржинського  
Гетьмана Калнишевського  
Коцюбинського  
Кутузова  
Матросова  
Нахімова  
Ноловоселівка  
Славгородська  
Ціолковського