Сьогодні пройшла урочиста лінійка та концерт до закриття пришкільного табору «Веселка».
Вихованці підготували найкращі концертні номери. Дівчатка із загону «Дружба» показали чудовий танець «Половинка моя». Саф’янова Ліля та Самойленко Даша виконали пісню «Десь по світу». Загін «Вітамінки» підготував аж три номери: «Рушничок» у виконанні Суботи Ані та Чумаченко Мирослави, також Берднікова Даша та Дема Таня заспівали пісні «Школа» та «Тримай».
«Бджілки» співали пісеньку «Ой весела дівчина Оленка».
Загін «Усмішка» розповів про пригоди бджілки у пісні «Рання бджілка».
Від загону «Світлячки» був чудовий номер у виконанні Андрєєвої Аміни – пісня «На десерт».
На святі панувала чудова атмосфера, а по закінченню концерту відбулась дискотека. Наші дітки не прощаються з табором, а кажуть : «До зустрічі «Веселка - 2019!», побачимося наступного літа!»

Фото Алёны Гудзь. Ð¤Ð¾Ñ‚о Алёны Гудзь.