Розпочався день газетами-звітами за минулий тиждень. Загони розповіли там про найяскравіші моменти табірного життя.

Кажуть: «Краще луснути від сміху, ніж померти від нудьги». Це про наш табір! Весело пройшла гумори на «Розсміши коміка». Незабутні аквагрими від веселих гримерів. Усе гармонійно поєдналося із шоу-програмою «Клоунада».  Разом з веселими клоунами дітки змагалися у спритності та кмітливості.

Загін «Усмішка» був на екскурсії в ДНЗ Охтирського центру ПТО відокремленого підрозділу міста Тростянець, де діти ознайомилися з виробничими професіями. Екскурсію провели Дашутіна А.В. та Мазна Ю.С. Також діткам дуже сподобалось відпочивати на спортивному майданчику даного закладу.

Загін «Дружба» створив «Книгу рекордів загону». Рекордсмени, які занесені до цієї книги, отримали документ, що засвідчує цей факт.

А ще в нас сьогодні пройшла акція «Батарейки на утилізацію». Вихователі з учнями провели бесіду про необхідність правильної переробки батарей живлення та шкоду, яку можна нанести довкіллю, викидаючи батарейки на смітники, тому слід утилізувати їх на спеціальних фабриках. Дітки виклали з батарейок назви загонів, смайли, а потім дружно зібрали їх в спеціальний ящик. При зважуванні виявилося, що батарейок зібрали більше чотирьох кілограмів.

Ð¤Ð¾Ñ‚о Алёны Гудзь.

Фото Алёны Гудзь. Ð¤Ð¾Ñ‚о Алёны Гудзь.