23 серпня 2018 року напередодні відзначення  Дня Незалежності України в закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради Сумської області відбувся урочистий мітинг, присвячений відкриттю меморіальної дошки Полозову Вадиму,  випускника цієї школи, учаснику АТО, який загинув 9 червня 2017 року, захищаючи територіальну цілісність України. Загиблий військовослужбовець служив у танковому полку 169 –го навчального гвардійського центру Сухопутних військ Збройних Сил України, загинув  у районі  міста Сіверськ  Бахмутського району  Донецької області.

Мітинг-реквієм проведено за участі голови Сумської обласної державної адміністрації Клочка М.О., голови Тростянецької об'єднаної територіальної громади  Бови Ю.А., голови Тростянецької районної державної адміністрації Сипка О.Д., голови Тростянецької районної ради Коржа А.В.,  заступника міського голови Заяц О.Ю., начальника  міського відділу освіти Новак Н.Л., голови районної організації ветеранів АТО Самойленка С.О., представника військкомату капітана Голубничого В.О., учнівської молоді,  небайдужої громадськості, жителів міста.

До родини загиблого Героя зі  словами подяки за сина та справжнього воїна звернувся голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко: «ВИ ВИХОВАЛИ ГІДНОГО СИНА, ЯКИЙ, ЗАХИЩАЮЧИ СВІЙ ДІМ, ВІДДАВ НАЙДОРОЖЧЕ – СВОЄ ЖИТТЯ».  Міський голова Юрій  Бова та  голова районної організації ветеранів АТО Сергій  Самойленко наголосили, що героїзм Вадима вчитиме майбутні покоління школярів таким звичним, але часом надскладним людським якостям як гідність, повага, любов і вірність.

Під сумну пісню «Пливе кача» було надано право зняти полотнище з меморіальної дошки  батькам загиблого Олексію Валерійовичу та Любові Олександрівні.

Освячення  пам'ятної дошки було проведено священиком Благовіщенського та Вознесенського храмів протоієреєм Олександром.

Пам’ять героя вшанували  хвилиною мовчання та поклали  квіти до меморіальної дошки, встановленої на будівлі навчального закладу.

Тростянеччина завжди пам’ятатиме  земляка, який віддав своє життя, захищаючи незалежність і  цілісність України.

Меморіальну дошку встановлено за сприяння благодійної допомоги місцевих підприємців: Чалого В.В., Фрік О.В., Нишкура С.М., Кашеварова В.М, Ложечник Т.А,Силка В.