Image Hosted by PiXS.ru16 лютого 2018 року  у Тростянецькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №3 вчителем історії Шаповал Т.В.  було проведено виховний захід  для учнів 9-11 класів  « Наш біль – Афган», присвячений дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.  Поважними гостями заходу були учасники бойових дій  в Афганістані  Вінніков Михайло Костянтинович – голова спілки ветеранів Афганістану, Кочерга Олександр Іванович,   Сайко Сергій Павлович, Сергієнко Сергій Олександрович. Діти уважно слухали розповіді  про суворі солдатські будні, про біль, сльози та страждання. Учні 9-Б класу декламували вірші, учасники заходу переглянули відеоматеріали про далеку і невідому країну, слухали афганські пісні, а  Михайлов Сергій виконав пісню під гітару, присвячену гостям заходу.  Бібліотекарем школи Кожушко Т.Й. була підготовлена  виставка книг  «Афганістан – вічний біль та неспокій». Учні познайомилися з книгами, в яких розповідається про справжній  героїзм і дружбу, про сміливість і незламність духу воїнів.

Image Hosted by PiXS.ru Image Hosted by PiXS.ru