Афганістан… Уже більше 30 років у нашій свідомості прописалося це слово не як географічна назва далекої мусульманської країни, а як синонім людського лиха, справжнього людського пекла.

Учні ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради взяли участь у п’ятихвилинці, присвяченій 30-річчю з Дня виведення військ із Афганістану.

Учні 9-х класів переглянули фільм «Наш біль…» та хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв.
#ЗЗСО_3 #нашіновини

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят

29 січня 2019 року в закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради було проведено заходи, присвячені до Дня вшанування подвигу героїв бою під Крутами (29 січня). Учениці 10-А класу Балан Діана та Фальченко Софія підготували інформаційні хвилини для учнів 5-8 класів, присвячені вшануванню подвигу героїв Крут. У шкільній бібліотеці було організовано виставку літератури «Понад Крутами вічність у сурми сурмить…», «Пам’яті Героїв Крут» (бібліотекар Кожушко Т.Й.). Для учнів 9 класів було проведено урок мужності на тему «Герої для нас як приклад національної честі», а учні 10-11 класів провели засідання круглого столу на тему «Крути: як відрізнити історичну правду від міфу» (учитель історії Шаповал Т.В.). Старшокласники переглянули документальний фільм «Крути – Молода кров» із циклу проекту «Україна: забута історія». Кадри документального відео перенесли учнів у події 1918 року, у душах сколихнулися почуття патріотизму за Україну.
#ЗЗСО_3 #нашіновини #крути

На данном изображении может находиться: 1 человек

Вкотре високий дух патріотизму проявили учні ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради. Приводом для цього стало 100-річчя Української Соборності. Із цієї нагоди було проведено урочисту лінійку, під час якої учні простягли Державний Прапор України, який виготовили власноруч. Учитель історії Шаповал Т.В. розповіла цікаві факти про День Соборності України. Учні разом із учителями проспівали Гімн України, підтверджуючи, що вони гідні громадяни нашої держави.
#ЗЗСО_3 #нашіновини #ДеньСоборності #флешмоб

На данном изображении может находиться: 9 человек, люди улыбаются, люди стоят и на улице На данном изображении может находиться: 23 человека, ребенок

Учні 5-11 класів виготовили для наших воїнів синьо-жовті стрічки. Ці обереги були передані працівникам Тростянецького військкомату та відправлені у зону АТО для українських солдат, які зараз знаходяться в гарячих точках і відстоюють право на мирне життя й свободу.

Учні 5-8 класів свою вдячність воїнам АТО відобразили в малюнках, які теж були передані працівникам Тростянецького військкомату.