23 серпня 2018 року напередодні відзначення  Дня Незалежності України в закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради Сумської області відбувся урочистий мітинг, присвячений відкриттю меморіальної дошки Полозову Вадиму,  випускника цієї школи, учаснику АТО, який загинув 9 червня 2017 року, захищаючи територіальну цілісність України. Загиблий військовослужбовець служив у танковому полку 169 –го навчального гвардійського центру Сухопутних військ Збройних Сил України, загинув  у районі  міста Сіверськ  Бахмутського району  Донецької області.

Мітинг-реквієм проведено за участі голови Сумської обласної державної адміністрації Клочка М.О., голови Тростянецької об'єднаної територіальної громади  Бови Ю.А., голови Тростянецької районної державної адміністрації Сипка О.Д., голови Тростянецької районної ради Коржа А.В.,  заступника міського голови Заяц О.Ю., начальника  міського відділу освіти Новак Н.Л., голови районної організації ветеранів АТО Самойленка С.О., представника військкомату капітана Голубничого В.О., учнівської молоді,  небайдужої громадськості, жителів міста.

До родини загиблого Героя зі  словами подяки за сина та справжнього воїна звернувся голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко: «ВИ ВИХОВАЛИ ГІДНОГО СИНА, ЯКИЙ, ЗАХИЩАЮЧИ СВІЙ ДІМ, ВІДДАВ НАЙДОРОЖЧЕ – СВОЄ ЖИТТЯ».  Міський голова Юрій  Бова та  голова районної організації ветеранів АТО Сергій  Самойленко наголосили, що героїзм Вадима вчитиме майбутні покоління школярів таким звичним, але часом надскладним людським якостям як гідність, повага, любов і вірність.

Під сумну пісню «Пливе кача» було надано право зняти полотнище з меморіальної дошки  батькам загиблого Олексію Валерійовичу та Любові Олександрівні.

Освячення  пам'ятної дошки було проведено священиком Благовіщенського та Вознесенського храмів протоієреєм Олександром.

Пам’ять героя вшанували  хвилиною мовчання та поклали  квіти до меморіальної дошки, встановленої на будівлі навчального закладу.

Тростянеччина завжди пам’ятатиме  земляка, який віддав своє життя, захищаючи незалежність і  цілісність України.

Меморіальну дошку встановлено за сприяння благодійної допомоги місцевих підприємців: Чалого В.В., Фрік О.В., Нишкура С.М., Кашеварова В.М, Ложечник Т.А,Силка В.

Пам`ять...Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, із тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії. У День пам`яті та примирення для учнів 5-х класів (класні керівники Лещишина Ю.С. та Мягкова В.М.) було проведено виховну годину "Хай буде мир, хай більше не горить у пеклі війн твоє життя, людино!". Під час заходу, діти переглянули відеофільм про "табір смерті" Аушвіц та прослухали вірш Муса Джаміля "Варварство", дізналися деякі факти початку війни та вшанували хвилиною мовчання загиблих.

Image Hosted by PiXS.ru Image Hosted by PiXS.ru

8 травня в День пам’яті та примирення в 1-Б класі проведена бесіда «Ми Вам вдячні за життя».

Учні поклали квіти до пам1ятника Скорботної матері. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих.

Image Hosted by PiXS.ru Image Hosted by PiXS.ru

Сьогодні на сході України йдуть військові дії, там вирішується доля й майбутнє нашої держави. Напередодні Великодня (5 квітня 2018 року) вчителем трудового навчання Савченко С.М. та заступником директора школи з виховної роботи Отроховою О.П. було проведено акцію «Ми дякуємо тобі, захиснику». Учні розфарбували святкові писанки для захисників нашої держави й передали голові Тростянецької спілки ветеранів АТО Самойленку С.О., який із радістю передав їх своїм побратимам у зону АТО

Image Hosted by PiXS.ru