Пам`ять...Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, із тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії. У День пам`яті та примирення для учнів 5-х класів (класні керівники Лещишина Ю.С. та Мягкова В.М.) було проведено виховну годину "Хай буде мир, хай більше не горить у пеклі війн твоє життя, людино!". Під час заходу, діти переглянули відеофільм про "табір смерті" Аушвіц та прослухали вірш Муса Джаміля "Варварство", дізналися деякі факти початку війни та вшанували хвилиною мовчання загиблих.

Image Hosted by PiXS.ru Image Hosted by PiXS.ru

Чорнобиль…Минуло 32 роки. Тепер це слово знає весь світ. Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль.

Серед природних і техногенних катастроф, які сталися упродовж історії людства, Чорнобильська займає особливе місце. Вона засвідчує всемогутність і безсилля людини.

26 квітня 2018 року, класний керівник 5-А класу Лещишина Ю.С. провела для своїх учнів урок пам'яті.  Під час заходу учні дізналися про страшні події тієї ночі, переглянули фільм "День в історії. Вибух на ЧАЕС" та про наслідки радіації.

Image Hosted by PiXS.ru

У давньосхідного мудреця спитали: «У кого ти вчився вихованості?» « У невихованих, - відповів він. – Я намагався не робити того, що роблять вони».

Багато століть існує людство. Мільярди разів у житті людей повторювалися деякі звичайні, повсякденні ситуації. Поступово люди знаходили вихід, передавали із покоління в покоління найзручніші, економні, розумні способи дій у різних ситуаціях. Так виникли правила поведінки.

Якщо хочеш, щоб про тебе сказали, що ти вихована людина, знай правила етикету.

17.01.2018 року для учнів 5-х класів було проведено інтелектуально – етичну вікторину "Як бути вихованим?". Учні показали гарні знання етикету, вихованості та ввічливості.

Image Hosted by PiXS.ru  Image Hosted by PiXS.ru

До Всесвітнього Дня Землі класні керівники 5-х класів Мягкова В.М. та Лещишина Ю.С. провели виховний захід "Земля - наш спільний дім", на якому було переглянуто фільм "Жива природа". Учні отримали велике задоволення та виділили для себе правила охорони Землі.

Image Hosted by PiXS.ru Image Hosted by PiXS.ru

Девізом заходу стали слова Джеральда Дарелла: «Ми отримали в спадок невимовно прекрасний і багатообразний сад, але біда наша в тому, що ми погані садівники, що не засвоїли найпростіших правил садівництва. Із зневагою ставлячись до цього саду, ми робимо це з багатодушним самозадоволенням неповнолітнього ідіота, який шматує ножицями картину Рембранта»

Image Hosted by PiXS.ru Image Hosted by PiXS.ru

Канікули розпочинаються 25.12.2017 та закінчуються 09.01.2018. До школи діти йдуть 10.01.2018 року.

Гарного відпочинку, та щасливих свят