У давньосхідного мудреця спитали: «У кого ти вчився вихованості?» « У невихованих, - відповів він. – Я намагався не робити того, що роблять вони».

Багато століть існує людство. Мільярди разів у житті людей повторювалися деякі звичайні, повсякденні ситуації. Поступово люди знаходили вихід, передавали із покоління в покоління найзручніші, економні, розумні способи дій у різних ситуаціях. Так виникли правила поведінки.

Якщо хочеш, щоб про тебе сказали, що ти вихована людина, знай правила етикету.

17.01.2018 року для учнів 5-х класів було проведено інтелектуально – етичну вікторину "Як бути вихованим?". Учні показали гарні знання етикету, вихованості та ввічливості.

Image Hosted by PiXS.ru  Image Hosted by PiXS.ru

26.12.2017 року відбудеться поїздка до м.Суми де діти відвідають виставу в Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії  імені М.С.Щепкіна. Також цього дня дітей чекатиме роллердром та McDonald's

Кожного року 3 грудня увесь світ відзначає Міжнародний день інвалідів. Це справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре.
Саме цій даті була приурочена виховна година « Радість життя», яку провели для учнів 5-х класів Лещишина Ю.С. та Мягкова В.М.. Метою цього заходу було інформування учнів про моральні цінності, виховання почуттів співпереживання, милосердя, формування свідомого ставлення до людських чеснот, показ величі та краси добра.