У давньосхідного мудреця спитали: «У кого ти вчився вихованості?» « У невихованих, - відповів він. – Я намагався не робити того, що роблять вони».

Багато століть існує людство. Мільярди разів у житті людей повторювалися деякі звичайні, повсякденні ситуації. Поступово люди знаходили вихід, передавали із покоління в покоління найзручніші, економні, розумні способи дій у різних ситуаціях. Так виникли правила поведінки.

Якщо хочеш, щоб про тебе сказали, що ти вихована людина, знай правила етикету.

17.01.2018 року для учнів 5-х класів було проведено інтелектуально – етичну вікторину "Як бути вихованим?". Учні показали гарні знання етикету, вихованості та ввічливості.

Image Hosted by PiXS.ru  Image Hosted by PiXS.ru

Канікули розпочинаються 25.12.2017 та закінчуються 09.01.2018. До школи діти йдуть 10.01.2018 року.

Гарного відпочинку, та щасливих свят

26.12.2017 року відбудеться поїздка до м.Суми де діти відвідають виставу в Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії  імені М.С.Щепкіна. Також цього дня дітей чекатиме роллердром та McDonald's

19 грудня 2017 року ми переглянули виставу про Святого Миколая.  Після заходу було влаштовано дискотеку.

Для кращого засвоєння матеріалу та самопідготовки пропоную вам проходити онлайн тестування. На сайті ви можете знайти тести з будь якого предмету. Також на даному сайті ви знайдете, логічні завдання та кросворди.

Для переходу на сайт натисніть зображення.