У 2-А класі проведена бесіда на тему «Школа – наш другий дім. Права та обов’язки учнів». Учні ознайомилися із статтями Загальної декларації прав людини та Конституції України. Дійшли висновку про значення освіти для людини й держави.

Зелена аптека — це трави і квіти,

Що в кошик збирають дорослі і діти.

Зелена аптека, що бачим навкруг,—

Це наш помічник і хороший наш друг!

Грицько Бойко

15 травня для учнів 1-х класів заступник  начальника відділу екологічної освіти  та рекреації  Тростянецького відділення Гетьманського НПП Євдокимова Н.М. провела екологічне заняття «Лікарські рослини – наші зелені друзі». Наталя Миколаївна розповіла учням про поширені лікарські рослини нашого краю, ознайомила з їх лікувальними властивостями, з правилами збирання та їх зберігання.

Школярі з задоволенням  відгадували загадки про лікарські рослини, грали в гру  « Ми заготовляємо цілющі трави».

На закінчення Євдокимова Н.М.  побажала  учням  міцного здоров’я, займайтися спортом і ніколи не хворіти.

Image Hosted by PiXS.ru Image Hosted by PiXS.ru