.

Канікули – чудовий час для всіх учнів від молодших класів до випускних, коли діти можуть удосталь відпочити від розумового  навантаження тілом і душею.  Особливо улюблені (не рахуючи літніх) є зимові канікули адже на них припадають два чудових свята – Новий рік і Різдво. Саме їх  з нетерпінням чекають і малеча, і дорослі.

Діти полюблять зиму адже   це веселий час для ковзанів, сніговиків, санчат, лиж, сніжок, подарунків… Та найбільше втішає дітлахів символ і неодмінний атрибут Нового року й Різдва – зелена красуня ялинка. Саме заради неї в перший день зимових канікул зібралися учні 3-А класу в школі, щоб дружно здійснити екскурсію до залізничної станції Смородине, помилуватися  прикрашеною ялинкою. Школярі з великою цікавістю відвідали залізничний вокзал, із  захопленням слухали легенди про перші новорічні ялинки, які розповідала їм класний керівник Подоляк Ю. С., завзято пограли в сніжки, а потім дружно сфотографувалися на згадку про цю казкову екскурсію.