Іде через віки Україною добрий Святий Миколай. Здавна його свято — особливе, хвилююче, казкове, яке вже давно стало воістину всенародним

19 грудня православні люди всього світу святкують день святого Миколая Чудотворця. За народними повір’ями саме в цей день Миколай Чудотворець спускався на землю з небес і обходив весь світ, допомагаючи знедоленим і відновлюючи справедливість. Учні школи разом з педагогом-організатором Герасименко Т.М. завітали з привітаннями до дитячого садочка «Ромашка», де занурилися в справжню казку. Свято необминуло і учнів Тростянецької СШ І-ІІІ ступенів № 3. До нашої школи завітали Святий Миколай, казкові герої, з гарними подарунками. Тож нехай Миколай Чудотворець дарує всім радість, щастя і довголіття.