.

9 листопада ,у День української писемності та мови, розпочався ХVІІІ Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика.  Головна його мета – підвищення інтересу учнів до вивчення української мови, виховання шанобливого ставлення до культури й традицій українського народу, пошук талановитих учнів, підтримка та розвиток творчих здібностей дітей.

За перемогу змагалися 13 учнів третіх класів та 8 четвертокласників. Виконуючи конкурсні завдання, діти показували не тільки знання граматичного матеріалу, але і те, як вони знають українські прислів’я та приказки, уміють творити і фантазувати.

За результатами конкурсу, відповідно до суми набраних балів, членами журі визнано наступних переможців:

3 клас: 1 місце – Овчаренко Поліна

2 місце – Берднікова Дарʹя, Дема Тетяня

3 місце -  Городецька Аліна, Клунко Станіслав, невмержицький Ігор.

4 клас: 1 місце – Авраменко Катерина

2 місце  -  Ткаченко Анна

3 місце – Лисянська Марія, Голубнича Вікторія

Переможці І етапу XVІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика братимуть участь в ІІ етапі конкурсу, який відбудеться        02 грудня .

Сподіваємося, що серед переможців наступних етапів будуть і учні нашої школи. Бажаємо їм успіхів!