.

«Творіть  добро завжди і всюди!». Із таким закликом 9 листопада відбулася виховна година « Поспішай робити добро» в 3-А класі, під час якої діти переконалися в тому, що доброта – дуже важлива якість людини, особливо в наш час комп’ютеризації та егоїзму. Творити добро може кожен, незалежно від віку, умов існування, релігійних вподобань. Добро – це та універсальна мова, завдяки якій люди з різних куточків планет зможуть порозумітися одне з одним.

Учні зрозуміли, що робити добрі справи - це не так і легко. Особливо важко, коли за вдіяне, тобі не будуть вдячними. Але треба все одно поспішити -  дарувати людям радість! Тоді, можливо, їхні серця, що здаються давним-давно зачерствілими, розтануть! Достатньо зробити декілька кроків і кожен зрозуміє, як це приємно!

Під час виховної години школярі аналізували твори видатного педагога В.О.Сухомлинського, пояснювали прислів’я, приймали участь у конкурсі «Декламаторів», розв’язували життєві моральні ситуації, грали в ігри…

Класний керівник Подоляк Ю. С. наголосила дітям на те, що добро завжди повертається.  Сьогодні ти можеш допомогти комусь, а завтра хтось допоможе тобі. Головне пам’ятати, що добро має приносити лише позитивні емоції, підтримувати людину в скрутну годину.

Твори добро та будь завжди привітна,

Дитино! Ти приходиш для добра.

Любов у серденьку хай сонцем квітне,

Збагнути це усім уже пора.