.

«Здоров’я — це одне з основних джерел радості, щасливого і повноцінного життя». Під таким гаслом 1 грудня відбулася година спілкування «Всі ми різні, але всі рівні» в 3-А класі.

Учні практично переконалися, що   здоров’я можна зобразити у вигляді квітки із чотирма пелюстками. Перша пелюстка — це фізичне здоров’я, друга — соціальна складова, третя — психічна і четверта — духовна. Якщо зірвати хоча б одну пелюсточку, ця квітка не буде повноцінною, так само як і людина, втративши хоча б якусь зі складових здоров’я. Під час виховної години діти щиро говорили  про людей-інвалідів, людей, які маючи різні вади, продовжують жити, досягати успіху, уміють радіти життю. Дізналися, що Генеральна Асамблея оголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів.

У 3-А класі  навчається  хлопчик Пономаренко Владомир, який  теж має фізичну ваду, а саме туговухість ІІ-ІІІ ступеня. Він є  прикладом, взірцем  для багатьох здорових, тому що  цінує життя, кожну його хвилинку. Однокласники завжди  підтримують Владомира,  допомагають , поважають, а головне розуміють, що  всі ми рівні перед Богом.