Тиждень книги – 2019.

Із 02 по 05 квітня у ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 проведено Тиждень дитячої книги. Учні 1-11 класів узяли участь у різноманітних заходах. Кожен день мав свою тематику: інформаційну, інтелектуальну, пошукову, творчу.

Учні 2-4-х класів із цікавістю відповідали на запитання вікторини «Світ казок»,  узяли участь у конкурсі «Бібліотечний ерудит». Для першокласників відбулася «Посвята в читачі».

Учні середньої ланки переглянули презентації «Про те, як створювалися книги», «Найвідоміші бібліотеки», «Нестандартні книги». Проведено виховний захід із використанням вікторини – презентації «Пам'ятники літературним героям».

Діти проявили свою творчість у конкурсах «Парад креативних рукотворних книг», «Кращий буктрейлер». Учні початкових класів брали активну участь у виставці малюнків «Книга в моєму житті».

Протягом Тижня проходила акція «Подаруй сучасну українську книгу бібліотеці».

Фінальним акордом став флешмоб «Я люблю читати!». На згадку діти сфотографувались у бібліотеці закладу.