Минають 5 – ті роковини подій на Майдані, під час яких загинуло більше сотні людей, що вийшли на захист України.
У закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради було проведено захід «Небесна сотня – герої не вмирають», які підготували учні 9-10 класів (учителі Шаповал Т.В., Сатрапінська Ю.С., Сєрікова А.М).
Учні вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні, загиблих під час розстрілів на Майдані в ході Революції Гідності. На заході були присутні військові Національної гвардії України, заступник командира по роботі з особовим складом майор Білийчук Святослав Ігорович цікаво та змістовно розповідав про службу в Національній гвардії України. Учням було продемонстровано військове спорядження та роботу кінолога й санінструктора.
#ЗЗСО_3 #нашіновини #небеснасотня

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди стоят На данном изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются