Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради святкував 80-річчя утворення Сумщини.

Учні 2-4 класів (класні керівники) оформили виставку робіт «Мій рідний край».

Учні 5-х класів (класні керівники Хоменко Л.О., Пасікун О.І.) підготували цікаві факти про Сумщину «Вперше на Сумщині».

Учні 6-х класів (класні керівники Мягкова В.М., Сатрапінська Ю.С.) приготували презентації «80-річчя Сумщини».

Учні 7-х класів (класні керівники Герасименко Т.М., Шимацька А.М.) ознайомилися із книгою «Рідна Сумщина».

Учні 9-х класів (класні керівники Сєрікова А.М., Савченко С.М.) провели засідання круглого столу «Сім чудес Сумщини».

Серед учнів 10-11 класів (класні керівники Шаповал Т.В., Шелест Л.Д.) було проведено виховний захід «Рідній Сумщині – 80». Учні декламували вірші поетів рідного краю, ознайомилися із цікавими подіями та фактами про Сумщину.

На данном изображении может находиться: 17 человек, люди улыбаются, в помещении