Знання закономірностей розвитку природи, знайомства із загадковим світом тварин, рослин, з особливостями їх поведінки, проблемами, які виникають в їх житті дуже часто із вини людини, дають дитині відчути особисту відповідальність за майбутнє природи. Формування активної позиції «захисника» і «друга» світу природи є основою у вихованні екологічної культури молодщих школярів. Усвідомлення себе в єдності із природою спонукає уважно ставитись до всього, що оточує, перейматися світобуттям, задумуючись над його потаємною суттю. Із нагоди відзначення Дня водно-болотних угідь під назвою «Загадковий світ природи» 6 лютого пройшли екологічні уроки для учнів ЗЗСО I-III ступенів №3 Тростянецької міської ради, які провела заступник начальника відділу екологічної освіти Гетьманського національного природного парку Н.Євдокимова. Під час заходів були використані різні форми роботи, які виявилися цікавими, пізнавальними та корисними для школярів.
#ЗЗСО_3 #нашіновини #шкільнежиття

На данном изображении может находиться: 3 человека На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят и ребенок
На данном изображении может находиться: 9 человек, люди улыбаются, люди стоят На данном изображении может находиться: 19 человек, люди улыбаются, люди стоят