Якщо ви ще не вирішили, як проводити свій вільний час узимку, то є чудова нагода покататися на лижах на міській лижній базі в Нескучному. Сьогодні, 25 січня 2019 року, завдяки ініціативі Тростянецької міської ради та відділу освіти Тростянецької міської ради учні ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради долучилися до активного відпочинку та отримали незабутні враження. Учитель фізичної культури Кушнірьова О.М. провела з учнями інструктаж із правил безпеки життєдіяльності під час катання на лижах.
#ЗЗСО_3 #HealthySchools_UA #здорові_діти_здорова_нація #HS_UA#ЦентрКСВ #Mondelez #нашіновини #активнийвідпочінок #зима #біатлон

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит, небо, дерево, снег, на улице и природа На данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди стоят, небо, на улице и природа