Майбутнє України тісно пов’язане із сучасною молоддю. Тому вона повинна бути здоровою та фізично загартованою. Щоб активно залучати дітей до занять фізичною культурою і спортом, у місті проводиться значна робота щодо зміцнення спортивно-матеріальної бази.
17 грудня 2019 року учні закладу загальної освіти І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради отримали в подарунок від мера міста Бови Юрія Анатолійовича та шоколадної фабрики "Україна" ПрАТ "Монделіс Україна". Приємні подарунки : 10 баскетбольних м’ячів, 10 скакалок, 4 футбольні м’ячі, 1 тенісний стіл,1 волейбольна сітка, 5 волейбольних м’ячів.
Щиро дякуємо за приємні подарунки! Приємно, коли громаду очолює сучасний мер!

На данном изображении может находиться: 9 человек, в том числе Лариса Лампак и Женя Крюков, стол и в помещении На данном изображении может находиться: 9 человек, в том числе Женя Крюков, люди улыбаются, стол и в помещении
На данном изображении может находиться: 8 человек, в том числе Женя Крюков, люди улыбаются На данном изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются