У рамках проведення міського конкурсу "Замість ялинки-зимовий букет" учні нашого закладу взяли участь в акції "Збережи ялинку" і посіли призові місця: І місце - Шиленко Матвій, учень 2-Б класу (класний керівник Кошель С.І), ІІ місце – колективна робота учнів 6-А класу (класний керівник Сатрапінська Ю.С) - нагороджені грамотами, а всі учасники цього заходу отримали солодкі призи, а саме: Дейкун Радомир 1-А клас (класний керівник Сирєєва С.А), Мазок Костянтин, Шибівський Ростислав, Калашник Аліна - учні 2-Б класу (класний керівник Кошель С.І), Рябенко Кароліна, Корабельський Рослав - учні 2-А класу (класний керівник Трипольська Л.П), учениця 4-А клас Городецька Аліна (класний керівник Подоляк Ю.С.), Несіневич Анастасія, учениця 4-Б класу (класний керівник Клименко Н.В)

На данном изображении может находиться: один или несколько человек и в помещении На данном изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди стоят