У ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 відбувся семінар на тему «Протидія булінгу в освітньому просторі» для практичних психологів та соціальних педагогів шкіл Тростянецької міської ради. Практичний психолог Горова Н. О. провела розвивальне заняття з учнями 6-Б класу «Умій дружбою дорожити», під час якого школярі в ігровій формі вчилися краще пізнавати одне одного, з’ясовували секрети ефективного спілкування та налагоджування дружніх стосунків, вивчали, які сфери особистісного та суспільного життя потребують удосконалення. Діти навчилися, як потрібно підтримувати один одного в біді і в радості, складали закон дружби , позбавлялися негативних рис характеру, а потім, потрапивши на «Безлюдний острів», зрозуміли, що успіху можна досягти тільки разом, у колективі.