Кожна дитина й доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій - із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.
Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання воно обов'язково здійсниться.
А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду. Усі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками і, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки. Чекали й дочекались! Напередодні канікул у закладі відбулися новорічні свята для учнів початкових класів, учнів 5-7 класів та учнів 8-11 класів.Діти отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів, проявили увагу, спритність, ерудованість у конкурсах та вікторинах.

На данном изображении может находиться: 8 человек, люди улыбаются, люди стоят