17.12.2018 року до Тростянецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради завітали учні першого класу Тростянецької Філії №4 І-ІІ ступенів ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради, де пройшла акція "Різдяні зустрічі в Новій українській школі" з метою адаптації дітей до умов в НУШ ,виховання вміння спілкуватися, дружити , робити один одному свято , надання дітям можливості реалізації власних творчих здібностей. Знайомство відбулося в ігровій формі. У дружній атмосфері пройшло чаювання. На згадку про знайомство гості отримали сувеніри ,зроблені руками учнів.

На данном изображении может находиться: 11 человек, в том числе Юлія Берднікова, люди улыбаются, люди стоят На данном изображении может находиться: 10 человек, люди стоят и на улице
На данном изображении может находиться: 6 человек, в помещении На данном изображении может находиться: 9 человек, толпа, обувь и на улице