21 листопада 2018 року в закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради відзначили 5-ту річницю революції Гідності. Учні 9 –х класів переглянули відеопрезентацію на тему « День Свободи і Гідності», ознайомилися з поняттями «свобода» і «гідність» на прикладах сучасної історії України. Для учнів 10-11 класів учитель історії Шаповал Т.В. провела урок мужності на тему «Хроніки революції Гідності».

Пам'ятну дату ввели, щоб донести до сучасних і майбутніх поколінь об'єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також для вшанування патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів України та її європейського вибору.