Вшановуючи традиції, 12 жовтня у нашому закладі відбулося свято до Дня захисника України. Протягом дня лунали вітання та щирі побажання нашим хлопцям. Щоб не залишити нікого без уваги, учні під керівництвом класних керівників 1-4 класів, робили своїми руками вітальні листівки. Цими листівками та теплими словами ми привітали усіх татусів нашого закладу, які є учасниками АТО.
Не залишилися без уваги і наші хлопці. У кожному класі дівчата привітали їх гарними словами, теплими побажанням та приємними подарунками.
До Дня захисника України учні виготовили для наших воїнів ангелів-охоронців. Ці обереги були передані голові Тростянецької спілки ветеранів АТО Сергію Олександровичу Самойленку та  відправлені у зону АТО для українських солдат, які зараз знаходяться у гарячих точках і відстоюють право на мирне життя і свободу.

Учні 10 класу разом з класним керівником Шаповал Тетяною Володимирівною відвідали алею слави загиблих наших земляків.
Сьогодні ми дуже вдячні тим, хто, ризикуючи власним життям, захищає нашу Україну, береже добробут в українських оселях та бореться за мир на рідній землі. Ми дякуємо солдатам України, які зараз перебувають у зоні АТО. Нехай ваші сила і мужність завжди опираються на любов та підтримку рідних і близьких людей. Міцного здоров’я, успіхів і надійного тилу! Нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого! А найголовніше – швидше повертайтеся живими і здоровими, бо вдома вас люблять і чекають!
З Днем захисника України!!!