Із нагоди відзначення Дня партизанської слави у закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради було проведено  тиждень патріотичного виховання. На шкільній лінійці учнями 9-А класу було підготовлено інформаційну п'ятихвилинку « Сумщина – колиска партизанської слави». Шкільний бібліотекар Кожушко Т.Й. підготувала виставку літератури  «Ваш подвиг не вмре, не загине».  Для учнів 11 класу було проведено музейний урок « Наш край у роки Другої світової війни» у краєзнавчому музеї міста. Директор музею Маловічко Є.В. розповів про героїв – земляків, трагедії сіл Братське, Чернеччина тощо. Учитель історії  Шаповал Т.В. організувала кінолекторій “Дума про Ковпака  ” для учнів 10-11 класів. Учні 2-6-х класів відвідали шкільний музей, для них було проведено тематичні екскурсії «Обпалені війною». Учителем історії Шаповал Т.В. у 7-9-х класах було проведено бесіди «Подвиг нескорених», присвячені  діяльності підпільних юнацьких груп на Сумщині.