Життя  та здоров 'я - найцінніші дари, які отримує людина від народження й повинна зберігати якнайдовше. Важливою умовою підтримки здоров'я дітей та їх здатності до ефективного навчання є гаряче харчування під час перебування в школі. У  2018 році заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 узяв участь у проекті  « Комфортна шкільна їдальня - шлях до здоров' я дітей» і виграв грантові кошти від Посольства Федеративної Республіки Німеччини  на модернізацію шкільної їдальні. За час дії проекту було оновлено харчоблок, придбано нове  обладнання  та меблі, удосконалено естетичне оформлення приміщення, створено комфортні умови праці для кухарів. Виконання ремонтних робіт у їдальні та харчоблоці здійснювалися  за кошти міського бюджету. На відкриття оновленої їдальні 17 вересня  завітали гості: міський голова  Бова Ю.А., представниця Посольського фонду Німеччини Іваненко Аліна, начальник відділу освіти Новак Н.Л.. Вони привітали і разом із дітьми перерізали символічну червону стрічку оновленої їдальні. Діти показали театралізовану виставу « Родичі гарбузові» й подарували сувеніри , зроблені власноруч. Модернізація шкільної  їдальні позитивно позначиться на здоров ї дітей, їх витривалості та підвищенні інтелектуального рівня в майбутньому.