Перший урок розпочався в закладі під гаслом “Українці серед інших європейських націй”.

Щоб рухатись уперед, потрібно не лише любити Батьківщину, а й знати та поважати своїх сусідів. Ми живемо в унісон з Європою, мислимо по- європейськи, у нас спільні ідеали.

Бажаємо вам, дорогі школярі, завжди прагнути до чогось високого й доброго, відкривати для себе нові кордони знань і горизонти успіхів, ніколи не зупинятися на досягнутому й сміливо підкорювати все нові й нові вершини.

Зичимо вчителям мудрості й великодушності, щирої жертовної любові до дітей, бо лише в атмосфері добра й любові дитячі серця відкриті для сприйняття всього нового й позитивного. Бажаємо Вам задоволення від праці, творчого зростання, успіхів у вихованні майбутніх громадян — справжніх патріотів своєї держави.