У рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» робочою групою Тростянецького районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Сумській області продовжується робота з пошуку дітей, батьки яких вчасно не оформили свідоцтва про їх народження.

07.06.2018 року з метою захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини шляхом забезпечення рівних прав і можливостей для її участі в соціально-економічному та культурному житті держави, начальник  Тростянецького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану  Кірічко Світлана Іванівна та начальник служби у справах дітей Тростянецької районної державної адміністрації Воробйова Наталія Володимирівна провели зустріч  з директором СШ № 3 м.Тростянця Лампак Ларисою Іванівною.

Під час зустрічі наголошено на необхідності проведення державної реєстрації народження всіх дітей та отримання свідоцтв про народження незалежно від національної приналежності; роз’яснено про практичні можливості реалізації відповідних норм законодавства, доведено до відома про порядок визнання документів про державну реєстрацію актів цивільного стану, виданих компетентними органами іноземних держав, та можливість отримання безоплатної правової допомоги.

Image Hosted by PiXS.ru Image Hosted by PiXS.ru