17 травня 2018 року в Тростянецькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 3 відзначили День вишиванки – свято національної єдності. Із давніх-давен наші предки свято шанували цей оберіг. Сьогодні українська вишиванка є символом чистоти почуттів, безмежної любові до Батьківщини. Цього дня для вчителів та учнів дрес-кодом була вишиванка. Уся школа майоріла різнобарв'ям української вишивки.

Цікавими й змістовними пройшли виховні заходи, де учні довідалися про історію виникнення української вишивки, значення кольорів і символів, читали вірші, співали пісні про вишиванку.

Учні початкових класів продемонстрували свій вишитий одяг, створивши «живий коридор», після чого вони разом із вчителями поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам.

Яскравим феєрверком пройшов флешмоб «Парад вишиванок», де учні представили танок «Цвіт нації» й подарували школі святкові світлини.

Image Hosted by PiXS.ru Image Hosted by PiXS.ru