.

Здоров´я -  розкіш для людини,

Найбільша цінність у житті.

Вона  добро творить готова.

І це прекрасно! Можна жить!

Надія Красоткіна

Здоров’я – це дар. Його потрібно берегти, не витрачати, а примножувати. Людина, яка  не хворіє, почувається впевнено, бо усвідомлює, що керує своїм здоров’ям, є його господарем. Саме тому з раннього дитинства важливо дотримуватися здорового способу життя.

Із метою  залучення підростаючого покоління до  здорового способу життя для учнів 3-А класу

класний керівник Подоляк Ю.С. провела практичне заняття «Поведінка казкових персонажів та їхнє ставлення до свого здоров’я й  до здоров’я інших», у  результаті якого третьокласники зрозуміли, що хочуть бути здоровими, міцними, сильними, щоб не витрачати своє життя на хвороби й лікування. Адже здорова людина – щаслива людина.

Майбутнє України в здоровій нації. Саме так у родинах Шинкаренко Карини та Воловик Анастасії, учнів 2- А класу, ведуть здоровий спосіб життя, загартовуються, дотримуються правил здорового харчування, відпочивають на свіжому повітрі. І це вже стало добрими  сімейними традиціями.

У 4-А класі (класний керівник Сирєєва С.А.) учні більше дізналися, як харчування впливає на здоров’я. Учні виготовили лепбук  « Я вибираю здорове харчування» й дійшли висновку, щоб рости міцними й здоровими, треба  сумлінно подбати про раціон харчування.

«Знати, щоб жити!» -  під такою назвою у 2 –Б класі (класний керівник Шулєшова З.М.) пройшла виховна година з правил дорожнього руху. Учні повторили правила безпеки під час руху зі школи додому. Діти були активними учасниками вікторини « Завдання Світлофора Моргайлика», взяли участь у сюжетно-рольовій грі «Я учасник дорожнього руху».

У 4-Б класі (класний керівник Берднікова Ю.М.) учні на виховній годині «Гриби – корисні, шкідливі» повторили правила безпечного збирання грибів. Діти усвідомили, якщо сумніваєшся в тому, який гриб , його не слід класти до кошика. Школярі підготували цікаве повідомлення про їстівні гриби, пограли в гру «Я беру їстівний гриб». А дівчатка,як майбутні господарочки,поділилися смачними рецептами приготування страв із грибами.

У 1-х класах  відбулися батьківські збори на тему « Здоровʹя дитини – від родини ».

Завдання:

1. Ознайомити батьків учнів із основними факторами, що сприяють зміцненню та збереженню здоров'я школярів у домашніх умовах та умовах школи.
  2. Формувати в батьків мотивацію здорового способу життя, відповідальність за своє здоров'я й здоров'я своїх дітей.
  3. Підвищити майстерність батьків із використання здоров'язберігаючих технологій у домашніх умовах.

Класні керівники Кошель С.І., Трипольська Л.П.  провели опитування, скільки часу проводять батьки зі своїми дітьми кожного дня, чи цікавляться захопленнями й здоров’ям своїх дітей, чи знають і контролюють дитину, чи немає в неї шкідливих звичок. Під час обговорення батьки розповіли, що проводять профілактичні бесіди зі своїми дітьми й підтримують здоровий спосіб життя у своїх сім’ях.

Батьківські збори пройшли в дружній і доброзичливій атмосфері!

Учні 3-Б класу (класний керівник Клименко Н.В.) своє ставлення до здорового способу життя відобразили в малюнках. У роботах висвітлювалась важливість правильного здорового харчування, особистої гігієни, режиму дня, спортивних змагань.

Серед школярів 3-4 класів відбулися «Веселі старти» під гаслом «Здорові діти – здорова нація». Учні мали змогу випробувати свої сили у веселих естафетах «Перенеси мʹяч», «Естафета з перешкодами», «Хокеїсти», «Стрибунці», «Фітбол».  Юні спортсмени завзято боролися за перемогу в кожній естафеті, продемонстрували  майстерність та справжню волю до перемоги.

Здоров’я дітей – одне з основних джерел щастя, радості й повноцінного життя батьків, учителів, суспільства в цілому.У своїй роботі вчителі початкових класів намагаються сприяти розвитку здоров’язбережувальних компетентностей учнів та формувати уміння й навички для збереження здоров’я й життя дітей. А саме: свідомого ставлення до свого здоров’я, оволодіння основами здорового способу життя, навичками безпечної поведінки для здоров’я людини.

Image Hosted by PiXS.ru Image Hosted by PiXS.ru