Із 23 квітня стартувала програма «Healthy Schools», яка дасть змогу нашим школярам навчитися здоровому і щасливому способу життя, зменшить ризик загострення та хронічних проявів хвороби.

Протягом тижня було проведено анкетування учнів та соціальне опитування батьків «Чи потрібне дитині  здорове харчування?»

Кожен ранок розпочинається із фізичної активності, продовжується динамічними перервами. Команда учнів школи взяла участь у міських змаганнях із зеленого туризму.  Цікавою для випускників школи стала акція «Посади троянду».

Учні 5-х класів продемонстрували рівень інформативності щодо здорового способу життя, написали лист своєму здоров'ю.  Рядки з твору: « Здоров'я – це найголовніша річ у світі. Ми можемо робити пластичні операції, покращувати зір, міняти колір очей, посміхатися голлівудською посмішкою, але повернути своє здоров'я до початкового, маю на увазі, здорового стану,-  не може зробити ніхто… спочатку люди псують його, а потім витрачають великі кошти на лікування в інших країнах…це неправильно!»

Image Hosted by PiXS.ru  Image Hosted by PiXS.ru

Image Hosted by PiXS.ru Image Hosted by PiXS.ru