В Україні не знайдеться жодної людини, яка у своєму житті хоча б раз не перегорнула сторінок «Кобзаря» Тараса Григоровича Шевченка. Із  метою вшанування творчої спадщини Великого Кобзаря,виховання  в підростаючого покоління почуття гордості за свій народ,любові до рідного краю відбувся VIIІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Учасники конкурсу продемонстрували активну життєву позицію і ще раз відкрили для себе світ Шевченкового слова.

3 лютого 2018 року в місті Суми в IV етапі конкурсу взяла участь учениця 6-А класу Тростянецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Хоменко Сніжана. Вона показала літературні вміння,високий рівень знань у царині рідного слова й здобула перемогу (диплом ІІІ ступеня). Сніжана в конкурсній роботі висловила переконання: «Полум 'яні вірші Шевченка володіють могутньою силою й закликають  боротися, відстоювати свої права й свободу Батьківщини, палко любити рідний край». Діти знають силу слова Шевченка  й зростають гідними патріотами нашої України.

Image Hosted by PiXS.ru