.

До школи завітав лікар – нарколог КЗ «Тростянецька центральна районна лікарня» Крюк Іван Миколайович із лекцією «Тютюн, алкоголь, наркотики – уникни цього!» Проблема «шкідливих звичок» є найбільш актуальною в наші часи, а боротьба з ними - це завдання не тільки держави в цілому, а й кожної людини. Паління - це розповсюджена звичка, яка веде до небезпечних порушень здоров'я, особливо в дітей. Говорячи про алкоголь, часто вживається термін «алкогольна залежність». Це тому, що алкоголь — речовина, від зловживання якої можна потрапити в залежність. Наркоманія- це хвороба, що виникає внаслідок вживання наркотичних речовин та призводить до глибокого руйнування організму й навіть смерті.

Учні 7-Б, 8-х та 11 класів, обговорюючи лекцію, зробили для себе важливі висновки та подякували Івану Миколайовичу за змістовну бесіду.

Профілактика «шкідливих звичок» - це інформація про вилив на організм людини нікотину, алкоголю, наркотичних речовин. Кожен учень повинен знати, що нікотин, алкоголь, наркотики - отрута, яка знищує людину, руйнуючи здоров'я, послаблюючи волю, позбавляючи людину життєвих і моральних цінностей.

Image Hosted by PiXS.ru Image Hosted by PiXS.ru