Image Hosted by PiXS.ru  Із метою профілактики тютюнопаління, вживання алкогольних напоїв та  наркотичних речовин підлітками практичним психологом Горовою Н.О. та соціальним педагогом Хоменко Л.О.  з січня по лютий  у школі були проведені заняття, групові консультації, години спілкування  з учнями 5 – 9 класів та батьківські збори .

Заняття: «Причини та наслідки вживання наркотичних речовин підлітками» (9кл.),   «Вплив наркотичних речовин на організм підлітка» (7кл.)

Групові консультації: «Хто і чому починає курити та вживати алкогольні напої?»(8кл.),  «Вплив тютюну на дитячий організм»(5-6кл.)

Індивідуальні консультації : «Залежність».

Години спілкування: «Обережно: комп’ютер »(5-7кл.), «Здоровим бути модно»(5-6кл.), «Що потрібно знати про тютюнопаління»(8-9кл).

Батьківські збори: «Профілактика шкідливих звичок та негативних явищ  в учнівському середовищі»(5-8кл.)

Image Hosted by PiXS.ru Image Hosted by PiXS.ru

Image Hosted by PiXS.ru