2 квітня, у Міжнародний день дитячої книги, у школі розпочався Тиждень дитячого читання. У цей день відбулися інформаційна подорож «2 квітня – Міжнародний день дитячої книги»  та експрес-вікторина для учнів 2-4 класів «Читання – найкраще навчання».

Image Hosted by PiXS.ru

3 квітня для учнів 3-х класів проведено презентацію книги В.Сухомлинського «Квітка сонця». Учитель Подоляк Ю.С. ознайомила дітей із біографією відомого педагога, третьокласники читали й обговорювали уривки  з творів В.Сухомлинського. Також для учнів 5-х класів представлено виховний захід «Книжкова родина». П'ятикласники поринули в історію виникнення дитячих газет та журналів, читали та обговорювали окремі рубрики з журналів «Барвінок», «Пізнайко», дитячих газет «Даішка», «Долоньки».

Image Hosted by PiXS.ru Image Hosted by PiXS.ru

4 квітня відбулася конкурсна програма «Книгоманія» для учнів 6-7 класів. Діти показали свої знання з різних галузей науки. Із учнями 8-9 класів проведено годину спілкування «Нові формати книг. Сучасні інновації». Старшокласники не тільки дізналися про такі формати книг як фанбук, фліпбук та інші, а й проявили ініціативу виготовити власноруч артбуки та зіни. Під керівництвом учителя Савченко С. М. вони виготовляють посібники для молодших школярів.

5 квітня учні 4-х класів взяли участь в інтелектуальній грі «Найрозумніший читач». Вони ще раз довели, що «хто багато читає – той багато знає». Найкращими читачами виявились учениці 4-А класу  Коноваленко Вероніка та 4-Б класу Авраменко Катерина.

Закінчився Тиждень дитячого читання 6 квітня традиційним заходом «Посвята першокласників у  читачі». Найактивніші учасники були нагороджені грамотами та подяками.

Image Hosted by PiXS.ru Image Hosted by PiXS.ru

Image Hosted by PiXS.ru Image Hosted by PiXS.ru