.

Сто років тому відбулась одна з найтрагічніших подій в історії нашої країни. Українські студенти віддали своє життя, аби захистити Київ від наступу більшовиків. Сьогодні складається враження, що історія повторюється. Принаймні так вважає більшість українців. Однак факт залишається фактом, цей бій залишив неабиякий слід в нашій національній пам’яті.

Це був подвиг юнаків, які стали символом патріотизму та жертовності у боротьбі за незалежність України.

Історія повторюється. Сьогодні, через 100 років, нашим воїнам знову прийшов час відстоювати незалежність нашої Батьківщни у війні з тим же ворогом. Щодня гинуть чоловіки, юнаки – чиїсь сини, брати, чоловіки.

В рамках відзначення сторіччя битви під Крутами в Тростянецькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів була організована зустріч з головою громадської спілки ветеранів АТО Самойленком С.О.

Учні із захватом слухали розповідь Сергія Олександровича. В знак вдячності та в підтримку  захисникам нашої Батьківщини діти передали  воїнам обереги – ляльки-мотанки, малюнки та листи з щирими побажаннями.