Із  11  по 15 грудня в школі проведений тиждень природничо – історичного циклу.

В кожному класі на цьому тижні проходили цікаві заходи, які мали метою сприяти підвищенню зацікавленості учнів до вивчення біології,  географії, хімії, природознавства, історії.

В 5 - х класах була проведена вікторина «Космічна одісея», слайд – шоу «Сім чудес Тростянеччини». Учні 6 – х класів  взяли участь у грі «Географічна показуха», а семикласники на уроках відгадували моря, острови і материки.

Учням 8- х класів була запропонована природнича вікторина та  історична гра «Заочна мандрівка до Запорізької Січі».

Учні 9 – х класів взяли участь у правовому брейн – ринзі, та вікторині «Історичний ерудит».

Десятикласники отримали багато цікавої і корисної інформації, подорожуючи країнами світу.

Учні 2 – 4 класів знайомилися  із сторінками Червоної книги України під час перегляду мультимедійної презентації.

Взагалі ж, учням школи дуже подобаються предметні тижні, які допомагають урізноманітнити шкільне життя.

Керівник ШМО природничо – історичного циклу Мягкова В. М.