1. Зустріч із начальником Тростянецького відділу Охтирської місцевої прокуратури Шаповал О.Т. серед учнів 9-11 класів (Отрохова О.П., Савченко С.М.)

2. У 2-А класі проведена бесіда на тему «Школа – наш другий дім. Права та обов’язки учнів». Учні ознайомилися із статтями Загальної декларації прав людини та Конституції України. Дійшли висновку про значення освіти для людини й держави. (класний керівник Трипольська Л.П.).

3. Учні 4-А класу провели годину спілкування «Правова країна знань» (класний керівник Подоляк Ю.С.).

4. Виховна година «Пустощі і кримінальна відповідальність» серед учнів 5-А класу (класний керівник Хоменко Л.О.).

5. Учні 6-Б класу (класний керівник Мягкова В.М.) взяли участь у годині спілкування «Наші права – щасливе дитинство».

6. Літературна виставка « Я маю право» серед учнів 1-11 класів (бібліотекар закладу Кожушко Т.Й.).

7. Учні 5-11 класів долучилися до конкурсу малюнків «Мої права – мої обов’язки» ( учитель образотворчого мистецтва Стогній А.А.).

1 жовтня в Україні відзначається міжнародний День людей похилого віку. Це ті люди, які безкорисливо дарують нам свою життєву мудрість і досвід. Вони заслуговують на наше піклування та повагу.

Саме тому учні Тростянецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 долучилися до акції «Турбота». Школярі зробили благородну справу: зібрали одяг для самотніх, немічних , тяжкохворих стареньких, які проживають у Кам'янському будинку престарілих.

Долучилися до цієї акції практично всі класи закладу. Захід було організовано за ініціативою дирекції закладу.

У ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 із 01.10.2018 розпочався І етап(шкільний) учнівських олімпіад з навчальних предметів. Бажаємо учням успіхів та перемог!

Із нагоди відзначення Дня партизанської слави у закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради було проведено  тиждень патріотичного виховання. На шкільній лінійці учнями 9-А класу було підготовлено інформаційну п'ятихвилинку « Сумщина – колиска партизанської слави». Шкільний бібліотекар Кожушко Т.Й. підготувала виставку літератури  «Ваш подвиг не вмре, не загине».  Для учнів 11 класу було проведено музейний урок « Наш край у роки Другої світової війни» у краєзнавчому музеї міста. Директор музею Маловічко Є.В. розповів про героїв – земляків, трагедії сіл Братське, Чернеччина тощо. Учитель історії  Шаповал Т.В. організувала кінолекторій “Дума про Ковпака  ” для учнів 10-11 класів. Учні 2-6-х класів відвідали шкільний музей, для них було проведено тематичні екскурсії «Обпалені війною». Учителем історії Шаповал Т.В. у 7-9-х класах було проведено бесіди «Подвиг нескорених», присвячені  діяльності підпільних юнацьких груп на Сумщині.

З учнями 3-А класу в шкільній бібліотеці проведено інформаційний калейдоскоп ,, Василь Сухомлинський-видатний педагог та письменник''