Афганістан… Уже більше 30 років у нашій свідомості прописалося це слово не як географічна назва далекої мусульманської країни, а як синонім людського лиха, справжнього людського пекла.

Учні ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради взяли участь у п’ятихвилинці, присвяченій 30-річчю з Дня виведення військ із Афганістану.

Учні 9-х класів переглянули фільм «Наш біль…» та хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв.
#ЗЗСО_3 #нашіновини

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят

14 лютого 2019 року учні закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 Тростянецької міської ради переглянули романтичний фільм «Історія Попелюшки» та зробили висновок, що мрії здійснюються, потрібно тільки вірити.
#ЗЗСО_3 #нашіновини

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, люди сидят, в помещении и часть тела крупным планом

14 лютого 2019 року у закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради проведено лекцію «Стопбулінг» із залученням спеціаліста служби у справах дітей Пальошко З.В.
#ЗЗСО_3 #стопбулінг #нашіновини

На данном изображении может находиться: 10 человек, люди стоят

Любов підносить серце над землею

І робить дивовижні чудеса.

Стає людина зовсім інша з нею,

Тоді в її душі живе краса.

Тоді в душі троянда розцвітає,

Співає у душі тоді весна!

Любов людська велику силу має,

Зцілити може й оживить вона.

У ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради відбувся вечір відпочинку, присвячений коханню. Учні 9-А, 9-Б та 10 класу взяли участь у конкурсній програмі, демонструючи свій талант, винахідливість, знання та спостережливість. Звання «Місіс Валентина» отримала учениця 9-А класу Логвиненко Катерина (класний керівник Сєрікова А.М.) та «Містер Валентин» учень 9-Б класу (класний керівник Савченко С.М.).

Свято відбулося в гарній атмосфері, сповненій позитивом та усмішками. Вечір кохання продовжився дискотекою.

Нехай ваша душа завжди буде зігрітою чиєюсь любов’ю, теплом і ласкою.
#ЗЗСО_3 #нашіновини #шкільнежиття #нашісвяткування

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются

Знання закономірностей розвитку природи, знайомства із загадковим світом тварин, рослин, з особливостями їх поведінки, проблемами, які виникають в їх житті дуже часто із вини людини, дають дитині відчути особисту відповідальність за майбутнє природи. Формування активної позиції «захисника» і «друга» світу природи є основою у вихованні екологічної культури молодщих школярів. Усвідомлення себе в єдності із природою спонукає уважно ставитись до всього, що оточує, перейматися світобуттям, задумуючись над його потаємною суттю. Із нагоди відзначення Дня водно-болотних угідь під назвою «Загадковий світ природи» 6 лютого пройшли екологічні уроки для учнів ЗЗСО I-III ступенів №3 Тростянецької міської ради, які провела заступник начальника відділу екологічної освіти Гетьманського національного природного парку Н.Євдокимова. Під час заходів були використані різні форми роботи, які виявилися цікавими, пізнавальними та корисними для школярів.
#ЗЗСО_3 #нашіновини #шкільнежиття

На данном изображении может находиться: 3 человека На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят и ребенок
На данном изображении может находиться: 9 человек, люди улыбаются, люди стоят На данном изображении может находиться: 19 человек, люди улыбаются, люди стоят